O nas

Spawanie na kominach, wysokości

Jako alpiniści przemysłowi wyróżniamy się niezwykłą sprawnością fizyczną. To właśnie specjalnego rodzaju ćwiczenia nauczyły nas radzić sobie z pracą na różnych wysokościach. Już dziś wiemy, że spawanie na wysokości nie jest niczym nie do zrobienia. Przy zachowaniu rozsądku i wszystkich niezbędnych zabezpieczeń, jesteśmy w stanie wykonać usługę fachowo i naprawdę szybko. Wykonujemy również spawanie na kominach, które może wydawać się nieco trudniejsze ze względu na kształt i rozmiar kominów. Jednak postanowiliśmy rozszerzyć ofertę i wykonywać również remonty kominów. Ich dobra znajomość pomaga nam również na lepsze zorientowanie się w temacie. Wykonana przez ans rozbiórka kominów jest całkowicie bezpieczna, a po usłudze zostawiamy po sobie całkowity porządek.

Kilka słów o naszej działalności


Na rynku usług alpinistycznych działamy od 2005 roku. Zajmujemy się zleceniami na dużych obiektach jak i na budynkach mieszkalnych bądź domkach jednorodzinnych. Pracujemy cały czas w tym samym, wieloosobowym zespole, który jest specjalistycznie wykwalifikowany, aby wykonywać szeroki zakres usług alpinistycznych od prac antykorozyjnych po remonty kominów, spawanie na wysokości czy specjalistyczne mycie szyb i elewacji.

Naszym klientom oferujemy znacznie więcej niż inne firmy na samym początku współpracy. W ofercie dostarczamy pełen kosztorys materiałowy oraz dokładnie rozpisaną technologię wykonania zlecenia. Poza sumiennym, dokładnym i terminowym wykonaniem, kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo pracy.

Zaświadczenia i certyfikaty

Posiadamy 10 lat doświadczenia

Zrealizujemy każde zlecenie

Ubiezpieczenie OC na 100.000 zł

Błyskawiczna reakcja - do kilku godzin