Montaż reklam na wysokości

Od dawna wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Każdy, na różne sposoby, chce wyróżnić się wśród rosnącej konkurencji i przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów. Agencje reklamowe prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych reklam pod względem grafiki, formy i wielkości. Na każdej ulicy, budynku czy kominie widać wszechogarniające nas reklamy wielkoformatowe, których montażem zajmują się wyspecjalizowani pracownicy wysokościowi. Tacy jak my!

Montaż reklamy na budynku? Tylko Stykpol!

Montaż reklam w miejscach zurbanizowanych nastręcza inwestorom wielu problemów związanych głównie z instalacją i dostępem do nich. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców świadczy profesjonalne usługi polegające na montowaniu wszelkich reklam wielkoformatowych, tablic reklamowych czy neonów nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Metoda dostępu linowego oraz doświadczenie zebrane podczas wieloletniej pracy na wysokościach pozwala nam sprawnie i szybko zamontować, zdemontować lub naprawić każdą reklamę.

Do ich zamontowania i demontażu niezbędni są doświadczeni alpiniści przemysłowi. Posiadamy odpowiedni, atestowany sprzęt, by zamontować reklamy wielkoformatowe, banery, neony i kasetony reklamowe. Dzięki odpowiedniej wiedzy wiemy jak przeprowadzić montaż, by nie uszkodzić budynku, jeśli to na nim ma się znajdować reklama. Poza tym dzięki nam możesz wybrać wysokość, dzięki której zobaczą Cię wszyscy – a my zrobimy całą resztę.

Nasze działania skupiamy na obszarze takich miast jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Nakło, Świecie, Mogilno, Szubin, Żnin, Koronowo. Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta i interesuje Ciebie montaż reklamy na budynku na podanym obszarze to zapraszamy do kontaktu w celu zlecenia montażu reklamy na wysokości.

Montaż reklam - billboard

Montaż reklam na wysokości

Wykonujemy usługi kompleksowo, montujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe.

  • Billboardy
  • Banery
  • Szyldy
  • Konstrukcje pod reklamy
  • Serwis reklam wielkoformatowych
  • Demontaż reklam