Spawanie konstrukcji

Spawanie konstrukcji na wysokości – alpinista przemysłowy stanie na wysokości zadania

Malowanie, tynkowanie, remonty balkonów. Nie tylko przy tych pracach potrzebne są rusztowania. Aby je wykonać, trzeba posiadać umiejętności spawacza i mieć uprawnienia do prac na wysokościach. Alpiniści przemysłowi tutaj się kłaniają. Nie tylko z postawieniem rusztowania sobie poradzą.
Remonty albo czyszczenie elewacji lub samo jej malowanie, remonty balkonów, wymiana rynien, konserwacja albo instalacja instalacji odgromowych to niektóre z wielu prac, których w przypadku budynków nie da się wykonać z poziomu gruntu. Rusztowania rozwiążą sprawę.

Tak pracują alpiniści przemysłowi

Spawanie konstrukcji należy zlecić fachowcom. Alpiniści przemysłowi z firmy Stykpol w Bydgoszczy wykonają usługę na wysokim poziomie. Spawanie konstrukcji na wysokości poprzedzone jest sczepieniem poszczególnych elementów i połączeniem je w podgrupy. Następnie z tych podgrup stawia się konstrukcję. O prawidłowe jej postawienie i zespawanie takiej bądź innej konstrukcji zadba grupa alpinistów. Wszystko odbywa się w oparciu o dokumentację techniczną, przy użyciu firmowych sprzętów i technologii najwyższej (dosłownie) jakości, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Oferta dla klientów biznesowych i indywidualnych

Doświadczeni pracownicy firmy Stykpol zrealizują usługę bez względu na kształt i rozmiar konstrukcji. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi (m.in. zakłady pracy, szkoły, instytucje), jak i indywidualni (właściciele domów). Zamawiający otrzyma szczegółowy cennik i charakterystykę przebiegu prac. Usługa zostanie wykonana kompleksowo. Po wykonaniu konstrukcji fachowcy posprzątają po sobie.