Remonty kominów

Remonty kominów – zawsze na najwyższym poziomie. Dosłownie!

- Nie jesteśmy w stanie gór przenosić, ale potrafimy wspiąć się na każdą górę. Na dach, gdzie trzeba wyremontować komin, też wejdziemy i zadanie wykonamy – mówią fachowcy z bydgoskiej firmy Stykpol. Podkreślmy: firmy świadczącej usługi alpinistyczne.

Sama sprawność fizyczna nie wystarcza, żeby bezpiecznie wspiąć się na szczyt. Oprócz wszelkich możliwych zabezpieczeń, potrzebny jest zdrowy rozsądek. Taką dewizą kierują się pracownicy firmy Stykpol, działającej w branży od 15 lat.

Oferuje ona usługi alpinistyczne. Rzecz nie tylko w tym, żeby dotrzeć na określoną wysokość, ale jeszcze tam, na górze, prawidłowo wykonać zadanie. Przedsiębiorstwo to zajmuje się renowacją kominów dachowych, ich naprawą oraz rozbiórką. Usługa w jego wykonaniu jest kompleksowa. Obejmuje ona m.in. udrażnianie, frezowanie, uszczelnianie kominów. Spawanie na kominach, a więc na wysokości, jest znacznie trudniejsze, ale nawet z tym poradzą sobie niezwyciężeni pracownicy firmy Stykpol, czyli alpiniści przemysłowi. Zajmują się zleceniami na dużych obiektach, chociażby sklepach, zakładach pracy, budynkach wielorodzinnych (blokach), lecz także na mniejszych powierzchniach, jak domy jednorodzinne czy pawilony usługowo-handlowe.

Tutaj nie ma miejsca na przypadkowość. Firma udowadnia swój profesjonalizm od rozpoczęcia współpracy z klientem. Przedstawia mu kompletny kosztorys materiałowy oraz dokładny opis technologii wykonania zlecenia. A po wykonaniu usługi firma Stykpol pozostawia po sobie całkowity porządek, żeby klient był w pełni zadowolony.

Oferta - remonty kominów

Malowanie, rozbiórka, remonty kominów

Zajmujemy się renowacją kominów i ich rozbiórką/naprawą.

  • Frezowanie
  • Rozwiercanie
  • Rozbiórka
  • Uszczelnianie
  • Naprawa
  • Udrażnianie