Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów z krótkim czasem reakcji

Przepisy bezpieczeństwa w Polsce i w wielu krajach określają konieczność odśnieżania dachu, jako obowiązek. Każdy właściciel czy zarządca budynku powinien znać parametry swojego dachu i wiedzieć jaka gruba pokrywa śnieżna jest już dla niego niebezpieczna. Duży kąt nachylenia dachu powoduje zwykle, że śnieg zsuwa się z niego w sposób naturalny. Jednak w pewnych warunkach także na pochyłych dachach może zgromadzić się niebezpieczna warstwa ciężkiego śniegu. Płaskie dachy wymagają permanentnego odśnieżania przy większych opadach śniegu.Każda konstrukcja dachowa dostosowana jest do uniesienia określonego ciężaru. Przekroczenie pewnych wartości może spowodować załamanie dachu, a nawet katastrofalne w skutkach dla mieszkańców, zawalenie się całego budynku.

W celu pozbycia się śniegu, zalegającego na dachu, warto zatrudnić naszą, która rozwiąże problem nie narażając przy tym nikogo na utratę zdrowia lub życia. Pracami na wysokościach, wymagającymi odpowiednich zabezpieczeń i pewnych umiejętności wspinaczkowych, zajmują się nasi alpiniści przemysłowi. Praca ta wymaga znajomości zasad alpinizmu skałkowego, obsługi sprzętu do wspinaczki, jak uprzęże, karabińczyki, ósemki, liny i ekspresy. Potrzebne jest także obycie w pracach na wysokości i umiejętność asekuracji.

Odśnieżanie dachu? Tylko Stykpol!

Odśnieżamy dachy od wielu lat, usługi świadczymy dla galerii handlowych, marketów budowlanych i dla największych firm w kraju. Posiadamy duże doświadczenie z uwagi, że nasze ekipy specjalizują się w usuwaniu śniegu, lodu i sopli lodowych z dachów różnego typu budynków Nasze działania skupiamy na obszarze takich miast jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Nakło, Świecie, Mogilno, Szubin, Żnin, Koronowo. Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta i szukasz firmy odśnieżającej dachy na tym obszarze to zapraszamy do kontaktu w celu zlecenia odśnieżania dachów.

Oferta - odśnieżanie na wysokościach

Odśnieżanie dachów

Klientom, którzy zlecają nam zimowy serwis odśnieżania dachów otrzymują gwarancję utrzymania obiektu w nienagannej kondycji przez 24 godziny od wykonania usługi.

  • Usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych
  • Odśnieżanie dachów płaskich i skośnych o każdym stopniu skomplikowania
  • Odśnieżanie wszelkich trudno dostępnych miejsc