Mycie okien na wysokościach

Alpinistyczne mycie okien

Czym jest alpinistyczne mycie okien?
Alpinistyczne mycie okien to nic innego, jak dbanie o czystość szyb oraz różnego rodzaju przeszklonych obszarów, znajdujących się na wysokościach. W obecnych czasach alpinistyczne mycie okien cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? Otóż obecne projekty budynków oferują duże, przeszklone przestrzenie. W większości znajdujące się one na dużych wysokościach. Projekty takie dotyczą przede wszystkim wieżowców oraz biurowców. Nasza oferta jest właśnie skierowana do zarządców i właścicieli nieruchomości, którzy potrzebują wyczyścić okna, szyby, elewację na wysokościach.

Jak wygląda alpinistyczne mycie okien?
Mycie okien na wysokości wymaga korzystania z technik linowych. Dzięki temu możliwe jest dokładniejsze mycie i przede wszystkim bezpieczeństwo w czasie wykonywanej usługi. W myciu wysokościowym rezygnuje się również z używania rusztowań. Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest to, że daje ona gwarancję wykonania danego zadania na piśmie. Chcesz, aby mycie okien na wysokościach było dokładne? Powierz to zadanie fachowcom!

Alpinistyczne mycie okien w Bydgoszczy? Tylko w Stykpolu!
Mycie okien na wysokościach warto zlecić firmie, która gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo i dokładność. Taka właśnie jest nasza firma. Zadbamy, aby wykonywana usługa była na najwyższym poziomie! Co zyskasz, korzystając z usług firmy Stykpol z Bydgoszczy? Gwarancję perfekcyjnie wykonanej usługi oraz bezpłatną wycenę. Firma cechuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Pracownicy firmy Stykpol posiadają wszystkie potrzebne badania lekarskie, aktualne kursy szkoleniowe, umożliwiające prace na wysokościach. Stosowane przez nich preparaty do czyszczenia szklanych powierzchni są bezpieczne zarówno dla czyszczonej powierzchni, jak i dla otoczenia.

Nasze działania skupiamy na obszarze takich miast jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Nakło, Świecie, Mogilno, Szubin, Żnin, Koronowo. Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta i potrzebujesz umyć okna lub elewację na podanym obszarze to zapraszamy do kontaktu w celu zlecenia alpinistycznego mycia okien.

Oferta - mycie okien i elewacji

Mycie okien i elewacji

Alpinistyczne mycie okien, przeszkleń, szyb, elewacji i fasad, wykonujemy w Bydgoszczy i jej obrębie w promieniu 100km, a przy większych zleceniach na terenie całej Polski.

  • Okna
  • Przeszklenia
  • Fasady
  • Elewacje