Mycie elewacji

Mycie elewacji – usługa wykonana na poziomie najwyższym z możliwych

Każdy budynek się brudzi, nawet ten postawiony z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów oraz przy użyciu najlepszych technologii. Można doprowadzić go jednak do stanu pierwotnego. Pomocy warto szukać w firmie świadczącej usługi alpinistyczne, w tym właśnie mycie elewacji.

Mycie elewacji – dlaczego jest konieczne

Kurz i spaliny w pewien sposób osadzają się na elewacji budynku. Deszcz, mróz i upał też nie pozostają obojętne dla murów. Regularne czyszczenie powierzchni jest ważne nie tylko ze względu na estetykę. Rzecz w tym, aby na elewacji nie pozostawić warunków sprzyjających pojawieniu się grzybów, glonów, pleśni, które oddziałują na stan techniczny budynku. Trzeba więc działać profilaktycznie.

Alpiniści przemysłowi – żadna góra im niestraszna

Nie ma opcji, żeby zwyczajny człowiek, mimo najszczerszych chęci, wyczyścił elewację wieżowca czy bloku 4-piętrowego. Z zadaniem poradzą sobie natomiast fachowcy z firmy alpinistycznej. To alpiniści przemysłowi. Wyróżniają się nie tylko wyjątkową sprawnością fizyczną, lecz również umiejętnością radzenia sobie w trudnych warunkach. Alpiniści mają wszelkie możliwe, atestowane wyposażenie (w tym podnośnik koszowy) oraz zabezpieczenia, stosowane do pracy na wysokościach.

W przypadku firmy Stykpol z Bydgoszczy mycia elewacji podejmuje się doświadczona, współpracująca ze sobą od lat ekipa wyszkolonych pracowników. Firma oferuje czyszczenie i mycie elewacji klientom biznesowym (przedsiębiorstwa, urzędy, szkoły, spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje) i indywidualnym (właściciele domów jednorodzinnych). Nie trzeba wychodzić z domu, aby zamówić usługę. Można zlecić ją online.